5 Nisan 2014 Cumartesi

Sıkışık
Sıkışık

1 gecelik mi 1 eşlilik mi

Film bu cümle üzerine kurulmuş desem yalan olmaz, erkek tarafı bir gecelik ilişkilerle hayatını geçirmiş bıkmış, kız tarafı ise tek eşli hadi bir de bunu deneyeyim diyen cinsten. Tabi bu ikisi bu denemelerini birbirleri ile yapmaya karar verince ortalık karışıyor.

Sıkışıp kalmak

Sabah sessizce kaçmaya kalkan kızımız maalesef yakalanıyor ve ayıp olmasın diyen erkek seni ben bırakayım gideceğin yere diyerek başlatıyor oyunu. Yola çıkan gençler az sonra bu işkenceden kurtulacağız hevesiyle şehrin göbeğinde sıkışıp kalıyorlar trafikte.

Ucuz film

Ama ne trafik, filmin sonunda bile ne olduğu anlaşılamayan 1 saatlik trafik sıkışması esnasında bir film yapmışlar ve para kazanmaya çalışıyorlar desem yine yalan olmaz. Dünyanın en ucuz filmi diyeceğim ama haklarını yemeyelim hayallerinde bir gün öncesini yaşatıyorlar 10-15 dolar harcanmış olabilir filme.

En büyük aşklar kavgayla başlar

Bu cümleye hep uyuz oldum, yok öle bir şey sadece bu tür filmlerde ortaya çıkıyor işte. 1 Saat boyunca aynı arabada sadece kavga ettikleri filmin sonlarına doğru birbirlerine aşık olmaya başladıklarını anlarlar.


Diğer Film Tavsiyelerimize bakınız.

Yorum Yaz

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede