22 Mart 2014 Cumartesi

Suç Ortağı
Suç Ortağı

Hırsızlar

Dünyanın en iyi hırsız çetesi ve onları yakalamaya çalışan federal bir tim. Filmin başlarında hırsız çetesinin çok iyi planlarla çaldıklarını görebiliyoruz. O kadar iyi ki federallere ve tabi bize yok artık dedirtiyor. Film bir kere Nicolas Cage yüzünden izlenmeli çünkü bu adam bu işi beceriyor bence.

Suç ortakları

Suç kısmını atalım insan ortağını seçerken dikkat etmeli, kendisini satmayacak adamlar bulmalı. Ama maalesef filmde bu tür ortaklar yok, hadi diyelim sattı ama daha da ötesine gidiyor bunlar. Nicolas rolde suç ortaklarını ele cermeyerek 8 yıl yatıyor ama suç ortaklarından biri tam tersini yapmak için yol gözlüyor.

Kızı için

Hapisten çıkışta kızını kurtarmak için her yolu deneyen ve sonunda tekrar suça dönmek zorunda kalan baş rol adamımız, filmin sonlarına doğru da yeminini bozuyor. :) Her ne kadar 8 yılın acısı kalbindeyken barışmak istemeyen kızı da zamanla babasını affedecektir filmde.

Son...

Filmin sonundan bahsederek keyif kaçırmak istemediğim için, kesinlikle izlenmesi gereken bir film olduğunu belirtmekle yetiniyorum. Nicolas Cage, her filminde olduğu gibi bu filmde de gerekeni yapmış ve filmi izlenilebilir kılmış.

Diğer Film Tavsiyelerimize bakınız.

Yorum Yaz

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede