9 Mart 2014 Pazar

Yerçekimi
Yerçekimi

En iyi 3d Film

İzlediğim en iyi 3D filmlerden biriydi Yerçekimi. Olağanüstü br görsel şölene dönüşmüş film. Filmin ödülleri de var hepsini saymak anlamsız olduğundan biraz konusundan bahsetmeye çalışacağım.

Uzayda bir başına

Uzayda bir tamir görevinde iken birden her şey ters gitmeye başlar ve uzay gemileri parçalanan astronotlar, bir başlarına dört bir yana savrulurlar. Birbirlerini bulmak bile güç iken zor seçilebilen bir diğer ülkenin uzay üssüne varabilmek için uğraşırlar. Bu sırada başlarına gelen aksilikler kadar şansları da var pek tabi. Uzayda bu yaşadıkları da olağanüstü 3D zevkiyle izleyiciye sunulmuş. Şimdiye kadar izlediği 3D filmlerin en iyilerindendi.

Farklı 

Senaryo bakımından da oldukça farklı olan film, bu yönden de baymıyor izleyeni. Aslında yaşananların kısa bir zamanda olması, ön yargı oluşturabilir. Ama aksiyonun sürekli oluşu tüm ön yargıları siliyor.

Sandra Bullock George Clooney 

Filmin başrol oyuncularında Clooney takımın liderliğini üstlenmekte ve fedakar bir rol oynamakta iken, Bullock, bir doktor rolünde ve uzay bilgisi olmayan bir diğer baş rolü paylaşıyor. Yine sonundan bahsetmiyorum ve tavsiye ediyorum filmi.

Diğer Film Tavsiyelerimize bakınız.

Yorum Yaz

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede