1 Şubat 2014 Cumartesi

Ölümsüz Polisler
Ölümsüz Polisler

3D önerisi

3D'lerde bazı filmler aşmıştır ya kendini işte onlardan biri Ölümsüz Polisler.

Tasarım 

 Film sadece 3D olduğu için değil konusu ile de cezbediyor insanı ve sahneler ve ölü insanların tasarımları filmi izlenilesi yapmış.

Konusu... 

Filmin konusundan azıcık bahsedecek olursak; Nick isimli bir polisimiz var baya işine sadık ta ki bu güne kadar. Bi baskından altın buluyorlar ve ortağı kandırıp bu altını paylaşalım diyor Nick abimize. Nick de tamam diyerek ölüm fermanını imzalamış oluyor. Filmin hepsini anlatırsak zevki kalmayacağı için asıl olayları atlayarak direk kahramanımızı öldürelim bakalım ölümden sonra ne oluyor.

2 Yol...

Nick kardeşimize 2 yol sunulur; ya suçlu ölülerle savaşır ve Rest in Peace isimli bir polis teşkilatına katılırsın. Ya da cehennet... Tabi ki teşkilatı seçen polis kardeşimiz daha ilk dakikadan sağlam suçlu ölülerle savaşır onları tutuklar halde bulur kendisini. Ama Nick hala eski hayatını da unutamaz, sevgilisi ile konuşma çabaları da görüntüsünün canlılara farklı görünmesinden dolayı sebepsiz kalır. Yazının başında da anlattığım gibi beni en çok 3D olarak tasarımına hayran kaldığım komik ölü insanlar cezbetti filmde. Kesinlikle tavsiyemdir...

Diğer Film Tavsiyelerimize bakınız.

Yorum Yaz

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede