19 Ocak 2014 Pazar

Ucuz Kitap
Ucuz Kitap

Ucuz Kitaplar


ucuzkitapal.com

Kitap sevilesi okunası şeydir. Ama bazen maddi sıkıntılar yüzünden bir kitaba 20 - 30 TL veremez durumda olabiliyoruz. 10 lira olsaydı da alsaydım dediğiniz olmuştur. Peki 1 TL olsaydı ?


Kitap dediğin bu fiyata olmalı...


Bu site bizlere bazı yayınevlerinin reklam amacıyla 1 TL 2 TL rakamlara dağıtımını yaptığı kitaplara ulaşmamızı sağlıyor.

Siteye ilk etapta güvenemiyorsunuz çünkü 1 TL'ye kitap mı olurmuş diyorsunuz, herneyse ben de böyle dedim fakat 20 liraya kıydım ve tam 11 tane klasik seçtim bazılarını okumuş olsam da tekrar okumak hem de bu fiyata süper.

Akşam verdim siparişimi bir hafta sonra siteye bakarım gelmezse derken, hop cep telefonuma ertesi gün sabah bir mesaj kargonuz yolda inanmazsanız bu da takip numarası diye bi mesaj gelmez mi ? İnanamadım ama gerçekse diğer büyük internet alışveriş sitelerinin örnek alması gereken bir durum diye iç geçirdim.

Sonuç ? 
Mesaj doğru çıktı ve ertesi gün kargo elimdeydi. 2 TL'ye fotokopi mi gelecek bakalım derken normal, bandrollü, hatta akrasında satış fiyatı 10-15 TL yazan kitaplar geldi. Sıfır hiç okunmamış buram buram yeni kitap kokuyordu. Henüz bir tanesini okumayı bitirmeden sizlere aktarmak istedim, site çok güzel ve ucuzkitapal.com güvenilir bir sitedir.

{ 3 yorum Yorum Yaz }

 1. arkadaşlar bu kitaba bakmanızı tavsiye ederim
  Soluksuz okuyacağınız bir kitap. Her bölüm tamamlandığınızda uykularınızı kaçıracak bir merak kuyusunun içine düştüğünüzü hissedeceksiniz. Kitabın ilk üç bölümü aşağıdaki linkte.

  http://www.kitabin.com/entry.php?8239-babasiz-melekler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. lütfen çok acil kitap satmam gerekiyor yarın anneler gün bugun o kitapları bitirmem gerekiyor bana yardım edebilirmisiniz bir çocuk yayınevi belki almak istr 55 tane tanesi 2 lira çünkü anneme hediye alabilmem için 2 lira yaptım kitaplarım yırtık pırtık değil sağlam bu arada ben 13 yaşındayım yardım edebilirmisiniz ne olur acilllll!!!!!!!!!!!!

   Sil
 2. peki bizde kitap satabilirmiyiz elimde 55 tane 2 ve 3. sınıfa giden çocuklar için okuma kitaplarım var fakat bu kitaplar sıfır el değil başında isim yazıyor sorun olurmu ve ne kadara gider bilgi verirseniz çok sevinirim saygılarımla...

  YanıtlaSil

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede