30 Ocak 2014 Perşembe

LG BH6730S
LG BH6730S

LG BH6730S Smart TV Özellikli

Kendi kullandığım ses sistemim olan Lg BH6730S inanılmaz diyebileceğim bir cihaz...

Boyutuna göre inanılmaz.

Boyuna göre inanılmaz işler başarıyor.Seramik hoparlör teknolojisi ile gerçek sinema tecrübesi edinebiliyorsunuz.Sesler detaylı ayrı ayrı ve inanılmaz kaliteli...Son seste de kendini bozmayan bir sistem.Ama en çok sesi kısıkken çok keyif veriyor..Sesler detaylı...Berrak..

Performans...

Ve fiyat performansta şu an en iyi ses sistemi..3D si harici harddisc desteği ile geliyor...Normal tv nizi bile smart tv ye çeviriyor..Kurulumu kolay...Dts desteği son sınıf...Her formatı oynatabilirsiniz...Alın pişman olmazsınız...!


ÖZEL SES MODU 

TV'deki sesi Wi-Fi üzerinden mobil cihazlarınıza aktarın. Artık aileniz ya da arkadaşlarınız uyurken ses keyfini kulaklıklar ile yaşayabilirsiniz.

LG SMART LG

Smart ile en popüler uygulamaların tadını çıkarın. Bireysel ya da kalabalık eğlence için interaktif oyunlar, hayatınızı kolaylaştıran uygulamalar, VOD servisleri ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

LG AV REMOTE UYGULAMASI 

Tek bir uygulama ile ev sinema sisteminizi tamamen kontrol edin! Tek yapmanız gereken LG Remote uygulamasını kurmak. Üstelik NFC özelliğiyle artık hiç olmadığı kadar iyi.

PREMIUM İÇERİK 

Yalnızca birkaç tuşa basarak istediğiniz içeriğe televizyonunuzda ulaşın. LG Smart TV, birçok popüler streaming eğlenceli ve VOD servisleri sunuyor.

3D OYNATMA 

En rahat 3D izlenimi deneyimleyin. Gelişmiş 3D teknolojisi ile LG bulanıksız, daha parlak ve daha net 3D izleme deneyimi sunuyor.

USB'YE DİREKT KAYIT VE ÇALMA USD 

Kayıt özelliğiyle CD'deki bir müzik dosyasını USB uyumlu bir hafıza kartına veya MP3 çalara aktarabilirsiniz. Ayrıca yine aynı özellik sayesinde CD'deki bir ses dosyasını MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken "USB Kayıt" tuşuna basmak.

HARİCİ HDD DESTEĞİ 

En seviğiniz filmleri izlemek, fotoğrafları görüntülemek ve müzik dinlemek için tek yapmanız gereken taşınabilir cihazlarınızı ses sisteminize bağlamak.

BLUETOOTH™ ÜZERİNDEN AUDIO STREAM 

LG ses sistemlerindeki Bluetooth üzerinden Audio Stream özelliğini kullanarak mobil cihazlarınızdaki en sevdiğiniz parçaları kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

SMART SHARE 

Dijital kamera, cep telefonu, tablet ve PC gibi dijital cihazlarınızda yüklü içeriklere kablosuz olarak bağlanın ve onları sadece tek bir tıklama ile evinizdeki en büyük ekrana taşıyın. LG Smart TV’nin Smart Share özelliği ile evinizi karmaşık kablo bağlantılarından kurtarın.

DLNA 

Bilgisayar, dijital kamera, cep telefonu, Blu-ray oynatıcı gibi cihazlarınız ile ev ağı kurun. Evinizin herhangi bir yerindeki DLNA sertifikalı cihazlarınızı televizyonunuza bağlayıp en sevdiğiniz filmleri, videoları izleyip resimlerinize bakın. (Bu özelliği kullanabilmeniz için TV - router arası ethernet bağlantısı gereklidir)


Teknik Özellikler İçin Tıklayın


Yorum Yaz

En Çok Okunanlar

Copyright © bidede Powered by Bidede